Dumanbet 93 Yeni Giriş Adresi – Dumanbet Güncel Adres: Dumanbet93.com

Duyduk duymadık demeyin; Dumanbet’e girişler artık Dumanbet93.com yeni giriş adresi üzerinden sağlanmaya devam edecektir. Şu anlarda bir kesim Dumanbet kullanıcısının siteye ve hesaplarına giriş yapma konusunda sıkıntı yaşadığını gözlemlemekteyiz. Konu ile ilgili mesaj kutumuza sayısız ileti düşmüş durumda. Bu nedenle bu son dakika gelişmesini siz değerli ziyaretçilerimize Comvision farkıyla en hızlı şekilde bildiriyoruz.

DUMANBET GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN!

Sitenin yeni adresinin Dumanbet 93 uzantılı olarak resmileştiği Dumanbet resmi sosyal medya hesaplarından da az önce duyuruldu. Dolayısıyla siteye giriş yapamayanlar artık Dumanbet 92 uzantılı adres üzerinden siteye erişim sağlamaya çalışmayı bırakmalı ve internet tarayıcılarının adres çubuğuna Dumanbet93.com yazarak giriş sorunlarını geride bırakmalıdır.

Bugün gerçekleşen BTK engellemesi ile birlikte Dumanbet’in Ağustos 2020 dönemindeki engel görme sayısı üçe ulaştı. Geride bıraktığımız günlerde siteye 05 ve 07 Ağustos tarihlerinde de BTK engellemesi uygulanmıştı. Bugünkü engelleme sonrasında Dumanbet 91 ve Dumanbet 92’nin ardından yeni adres Dumanbet 93 adresi devreye girmiş oldu. Dumanbet 93 uzantılı adresin geçerlilik süresi ise bir sonraki BTK yani Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu erişim adresi engellemesine kadar sürecek.

Dumanbet Kahve Bölümünü Ziyaret Ettiniz mi?

Lisanslı ve güvenilir bahis sitesi Dumanbet 93 pek çok ana kategori altında üyelerine çeşitli ve bol alternatifli seçenekler sunmaktadır. Yazımızın sonunda sitenin kahve bölümünden kısaca bahsetmek isteriz.

Koronavirüs salgını nedeniyle artık hepimiz kahve ya da kafeterya gibi mekanlara gitme konusunda çekimseriz. İşte böylesi bir ortamda Dumanbet kahve oyunlarını ayağınıza kadar getiriyor!

Dumanbet internet sitesinin “kahve” butonuna tıklanarak erişim sağlanabilen kahve bölümünde kullanıcılar Türk pokeri, tavla, bura, okey ve domino gibi çeşitli oyunları 7/24 deneyimleyebilirler. Heyecanı doruklarda yaşarken para kazanmak da pastanın üstündeki çilek misali!

Dumanbet93.com üzerinden siteye giriş yapıp siz de heyecanı ve kazancı bir arada yaşamaya başlayabilirsiniz. Herkese kazançlı ve sağlıklı günler dileriz!

Son Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020

Yorum yapın